Szülői bál egy díszteremért

Nagyvárad- Szombaton az egyik biharpüspöki vendéglőben első alkalommal szervezett szülői bált a Szacsvay Imre általános Iskola. Egy díszterem kialakítására gyűjtöttek a színvonalas rendezvényen.

A rendezvényhez méltó eleganciával felöltözött szülők és pedagógusok, és szintén ünneplőbe öltözött gyermekek- nagyjából ez az összkép fogadta az érkezőket szombat este abban a biharpüspöki vendéglőben, ahol első alkalomban szervezték meg a nagyváradi Szacsvay Imre Általános Iskola szülői bálját. És hogy mit kerestek kislányok és kisfiúk egy felnőttek számára szervezett összejövetelen? Pásztor Gabriella igazgatónő köszöntő szavai után erre is fény derült: több mint egy órán keresztül tartott azoknak a diákoknak a „seregszemléje”, akik az előadó művészet különböző műfajaiban képviselik iskolájukat rangos versenyeken. A szereplések ismét alátámasztották, hogy a Szacsvayba számos ifjú tehetség jár, legyen szó prózai, komoly- és könnyűzenei vagy tánc produkciókról. Magabiztosságuknak és felkészültségüknek köszönhetően a világ bármely színpadán...

Szerzõ: Ciucur Losonczi Antonius - olvasd el a teljes