Iskolát kóstolgattak gyerekek, szülők

Negyedik alkalommal zajlott az Iskolakóstolgató nevű rendezvény a nagyváradi Szacsvay Imre iskolában, a negyedik osztályosok és szüleik számára. Ízelítőt kaptak az iskola életéből.

Pásztor Gabriella igazgató köszöntötte a negyedikeseket és tanítóikat, valamint a szülőket a Szacsvay Imre általános iskola tornatermében, ismertette az iskola tevékenységeit, majd röviden elmondta, milyen programokat szervezetek a látogatók számára, később Dr. Pakurár Miklósné, a debreceni, Szoboszlói úti általános iskola igazgatója szólt a két tanintézet közötti testvérkapcsolatról, az évek óta zajló közös programokról. Ezt követően a gyerekek és a szülők külön csoportokban, más-más foglalkozások során ismerkedhettek meg az iskolával.

A cikk írója: Neumann Andrea