Együtt ünnepelni, együtt építeni

Immár harmadik alkalommal szervezte meg a nagyváradi Szacsvay Imre Általános Iskola az elmúlt hétvégén a szülői bált, melyen ezúttal is rengeteg szülő és pedagógus ünnepelt együtt.

Szombaton este került sor a Szacsvay Imre Általános Iskola által harmadik alkalommal megszervezett szülői bálra, melyet ezúttal is a megszokott helyen, egy biharpüspöki vendéglőben tartottak meg. Az egybegyűlt szülőket és pedagógusokat, meghívott vendégeket Szoboszlai Gáspár István, a szülőbizottság elnöke köszöntötte, kiemelve azon szülőket és tanárokat, akik fáradságot nem kímélve tesznek meg mindent az iskoláért, ezen keresztül pedig gyermekeikért. A jelenlevőkhöz Biró Rozália szenátor is szólt, megköszönve a tanároknak és tanítóknak azt az áldozatos munkát, amellyel nap mint nap a gyermekek fejlődését szolgálják, hozzátéve, hogy a szülők ehhez az iskola támogatásával járulhatnak hozzá. ...

A cikk írója: P. Nagy Noémi