Huszár Ingrid, a Szacsvay iskola tanulója, a válogatottban

A Körös SK úszói már többször is bizonyították tehetségüket hazai és nemzetközi megmérettetéseken, egyikük most a válogatottal készülhet.

A volt olimpiai és világbajnok Camelia Potec nemrég egy programot indított, amely révén az ifjúsági korosztály legtehetségesebb úszóit szeretné felkarolni. A váradi Huszár Ingrid is bekerült a közé a 12 lány közé, akik egy héten keresztül készülnek a válogatottal Bukarestben. „Ingridet az eddigi eredményei, a fizikai adottságai s nem utolsó sorban a hétvégén Bukarestben megtartott válogatón mutatott teljesítménye alapján jelölték a 9–11 éves korosztály legjobbjai közé, akik szeptember 7. és 14. között edzőtáboroznak majd a fővárosban”– tudatta lapunkkal Ionel Bungău, a Körös SK elnöke, aki külön megköszönte a tehetség szüleinek támogatását, ugyanis Ingrid a család pénzén utazott el a válogatóra....