Szülői bál, jótékony céllal

Nagyvárad- Szombat este a váradi Szacsvay Imre Általános Iskola nagy sikerű szülői bált szervezett az egyik biharpüspöki étteremben. Felléptek a tanintézmény diákjai, egy díszteremre gyűjtöttek.

Rendhagyó szülői bált szervezett szombat este a Szacsvay Imre Általános Iskola az egyik biharpüspöki étteremben, immár harmadik alkalommal, körülbelül 285 résztvevővel. A cél ugyanaz volt, mint egy esztendővel ezelőtt, ugyanis még mindig nem sikerült egy dísztermet kialakítani, és ismét bebizonyosodott, hogy milyen sok tehetséges gyermek jár ebbe a tanintézetbe, hiszen a rendezvény első felében „színpadra” lépő diákok szinte valamennyi műfajban jeleskedtek: többek közt színvonalas nép-, modern- és reneszánsztánc, dzsesszbalett, nép-, komoly- és könnyűzenei produkcióknak tapsolhatott a lelkes közönség, de ugyanígy versek is elhangzottak, és a diákok által készített képzőművészeti alkotásokra is licitálni lehetett.  ...

A cikk írója: Ciucur Losonczi Antonius

Szülői bál - 2014 Szülői bál - 2014 Szülői bál - 2014 Szülői bál - 2014