Szülői bált szervezett a Szacsvay Imre Általános Iskola

2017 Január 21-én az egyik biharpüspöki vendéglőben színvonalas szülői bált szervezett a Szacsvay Imre Általános Iskola. A cél ugyanaz volt: egy díszteremnek a kialakítására gyűjtöttek.

A megszokott helyen és magas színvonalon szervezte meg az idén is nagy sikerű szülői bálját a Szacsvay Imre Általános Iskola. Sajnos a díszterem még mindig csupán egy álom, így a cél maradt ugyanaz, vagyis amellett hogy remekül szórakoztak, erre is gyűjtöttek, tettek felajánlásokat az egybegyűltek. Ennek jegyében 216 tombolatárgy várt gazdára, és a jótékonykodásba besegített két magyarországi testvériskola, a debreceni Szoboszlai úti Általános Iskola, valamint a diósdi Eötvös József Német Nemzetiségű Általános Iskola is, amelyek magas szinten voltak képviselve ...

A cikk írója: Ciucur Losonczi Antonius