CERERE DE OFERTĂ servicii de catering
VIZUALIZAREA LUCRĂRILOR:
Candidații care solicită vizualizarea lucrărilor scrise la probele susținute la Examenul de Evaluare Națională 2024, vor putea vizualiza aceste lucrări în perioada 16-17.07.2024.
Programarea candidaților pentru vizualizarea lucrărilor va fi comunicată unităților de învățământ care au astfel de solicitări.
Cererile pentru vizualizarea lucrărilor se pot depune personal la secretariatul Școlii "Szacsvay Imre" Oradea, în data de 11-12.07.2024, între orele 9:00-16:00
Rezultatele înainte de contestații
- Contestațiile pot fi depuse la centrele de examen sau transmise prin mijloace electronice, în zilele de 3 iulie (în intervalul orar 16:00 - 19:00) și 4 iulie (în intervalul orar 8:00 - 12:00).
Adresa de mail: enszacsvay@gmail.com
- Elevii care depun/transmit contestațiile completează, semnează și depun/transmit și o declarație-tip în care se menționează că au luat cunoștință că nota acordată ca urmare a soluționării contestației poate modifica, după caz, nota inițială, prin creștere sau descreștere. Documentele sunt semnate și de către părinții/reprezentanții legali ai elevilor minori.
- Rezultatele finale vor fi afișate marți, 9 iulie.
A gimnáziumi tanárok bemutatkozó videói
Az előkészítős tanítók bemutatkozó videói
6. A gyermeki agresszivitásról
14. A virtuális barátság veszélyei
Díjkiosztással egybekötött ünnepséggel ért véget a XXIII. Festum Varadinum ünnepségsorozat a Szigligeti Színházban, amelynek keretében iskolánk is díjat kapott, a tavalyi évben szervezett sikeres rendezvények szervezése miatt.
“az ember élete végéig az marad, aki gyermekkorában volt, csak az élet méretei változnak, s azok hitetik el az emberrel, hogy ő most már felnőtt.”
500 iskolai nap alatt mi is nagyon sokat változtunk, gazdagodtunk szellemileg, lelkileg és természetesen méreteink is nőttek. Életünknek ezt a fontos mérföldkövét kellő ünnepélyességgel, tartalmasan töltöttük.
Reggel felidéztük a mögöttünk álló 500 nap legszebb és kevésbé kellemes pillanatait. Megható volt látni mennyi kedves emlékkel gazdagodtak a gyerekek. A nap terméke egy kis könyv volt, melyben a román, anyanyelv, matematika, tudomány és művészet gyönyörűen tükrözte mennyit tanultunk 500 nap alatt. Az ünnepélyességet csak fokozta az ebéd után közösen elfogyasztott torta és üdítő.
Ez a nap méltó ünneplése volt az oktatás világnapjának. Természetesen mindezért köszönet illeti a lelkes és segítőkész szülőket, akik anyagiakban és lelkileg egyaránt támogatják a gyerekeket és munkánkat.
Balog Emese és Pap Brigitta tanítók