BEKUKKANTÓ

Az „ Iskolába bekukkantó ”olyan egyedülálló kezdeményezés, amely a Szacsvay brandet erősíti, s amelyet idén, október 25.-én szerveztek meg iskolánk tanÍtói a Tudor Vladimirescu utcai épületben.

Az eseményen 72 leendő kiiskolás vett részt, szüleik kíséretében.

A következő tanévben előkészítő osztályokat indító tanítók: Kovács Istók Andrea, MihuțTímea, Popa Szomoru Edina, Pozsár Melinda, Szilágyi Mária, Takács Zsuzsanna olyan játékos tevékenységeket szerveztek, melyek gyermekközpontúságról és nagy módszertani tudásról tanúskodtak.

A játékos körforgásban, a tanítók , a gyermekek jókedvére, játékosságára, figyelmére, együttműködésére alapoztak. A gyermekek reakciói nagyon pozitívak voltak. Csillogtak a gyermekszemek, remek volt az összhang.A tanítói munkaközösség számára ünnep volt ez a nap!

Köszönjük a bizalmat,minden erőnkkel azon leszünk, hogy megháláljuk azt.

Fotók az eseményről