CERERE DE OFERTĂ servicii de catering
VIZUALIZAREA LUCRĂRILOR:
Candidații care solicită vizualizarea lucrărilor scrise la probele susținute la Examenul de Evaluare Națională 2024, vor putea vizualiza aceste lucrări în perioada 16-17.07.2024.
Programarea candidaților pentru vizualizarea lucrărilor va fi comunicată unităților de învățământ care au astfel de solicitări.
Cererile pentru vizualizarea lucrărilor se pot depune personal la secretariatul Școlii "Szacsvay Imre" Oradea, în data de 11-12.07.2024, între orele 9:00-16:00
Rezultatele înainte de contestații
- Contestațiile pot fi depuse la centrele de examen sau transmise prin mijloace electronice, în zilele de 3 iulie (în intervalul orar 16:00 - 19:00) și 4 iulie (în intervalul orar 8:00 - 12:00).
Adresa de mail: enszacsvay@gmail.com
- Elevii care depun/transmit contestațiile completează, semnează și depun/transmit și o declarație-tip în care se menționează că au luat cunoștință că nota acordată ca urmare a soluționării contestației poate modifica, după caz, nota inițială, prin creștere sau descreștere. Documentele sunt semnate și de către părinții/reprezentanții legali ai elevilor minori.
- Rezultatele finale vor fi afișate marți, 9 iulie.
A gimnáziumi tanárok bemutatkozó videói
Az előkészítős tanítók bemutatkozó videói
6. A gyermeki agresszivitásról
14. A virtuális barátság veszélyei
Díjkiosztással egybekötött ünnepséggel ért véget a XXIII. Festum Varadinum ünnepségsorozat a Szigligeti Színházban, amelynek keretében iskolánk is díjat kapott, a tavalyi évben szervezett sikeres rendezvények szervezése miatt.
A Szacsvay Imre Általános Iskola, az RMDSZ Bihar megyei, valamint várad-olaszi szervezete Nagyváradi séta Adyval elnevezéssel hirdetett irodalom-helytörténeti, ismeretszerző, rendhagyó koszorúzással egybekötött ünnepnapot múlt pénteken, a költő születésének 136. évfordulója alkalmából. A 160- gyermek- 10-15 fős, IV-VIII. osztályos diákokból álló csoportok- a Léda/Brüll-ház, Ady emlékmúzeum, volt EMKE kávéház, Szigligeti Színház, a Holnaposok-szobor, Ady Endre Középiskola útvonalat járták végig, az emlékezés pedig Ady mellszobrának a megkoszorúzásával zárult. Itt Kecse Gabriella, a Szacsvay Imre Általános Iskola aligazgatónője, az RMDSZ várad-olaszi szervezetének elnöke köszöntötte a megjelenteket, a tanintézet diákja, Szatmári Loretta pedig felolvasta Ady Endre Követelő írás sorsunkért című költeményét. ...
A cikk írója: Ciucur Losonczi Antonius