CERERE DE OFERTĂ servicii de catering
VIZUALIZAREA LUCRĂRILOR:
Candidații care solicită vizualizarea lucrărilor scrise la probele susținute la Examenul de Evaluare Națională 2024, vor putea vizualiza aceste lucrări în perioada 16-17.07.2024.
Programarea candidaților pentru vizualizarea lucrărilor va fi comunicată unităților de învățământ care au astfel de solicitări.
Cererile pentru vizualizarea lucrărilor se pot depune personal la secretariatul Școlii "Szacsvay Imre" Oradea, în data de 11-12.07.2024, între orele 9:00-16:00
Rezultatele înainte de contestații
- Contestațiile pot fi depuse la centrele de examen sau transmise prin mijloace electronice, în zilele de 3 iulie (în intervalul orar 16:00 - 19:00) și 4 iulie (în intervalul orar 8:00 - 12:00).
Adresa de mail: enszacsvay@gmail.com
- Elevii care depun/transmit contestațiile completează, semnează și depun/transmit și o declarație-tip în care se menționează că au luat cunoștință că nota acordată ca urmare a soluționării contestației poate modifica, după caz, nota inițială, prin creștere sau descreștere. Documentele sunt semnate și de către părinții/reprezentanții legali ai elevilor minori.
- Rezultatele finale vor fi afișate marți, 9 iulie.
A gimnáziumi tanárok bemutatkozó videói
Az előkészítős tanítók bemutatkozó videói
6. A gyermeki agresszivitásról
14. A virtuális barátság veszélyei
Díjkiosztással egybekötött ünnepséggel ért véget a XXIII. Festum Varadinum ünnepségsorozat a Szigligeti Színházban, amelynek keretében iskolánk is díjat kapott, a tavalyi évben szervezett sikeres rendezvények szervezése miatt.
Nem mindennapi irodalmi farsangi mulatságot szerveztek február 21-én a nagyváradi Szacsvay Imre Általános Iskolában, amelyen az előkészítő osztályoktól kezdve a nyolcadik osztályosokig több korosztály vett részt.
Számtalan irodalmi hőssel telt meg a Szacsvay Imre Általános Iskola tornaterme csütörtök délután az intézmény által szervezett irodalmi farsang alkalmából. A jelmezes mulatságon részt vehetett és vett is az előkészítő osztályos kisdiákoktól kezdve az egy-négy osztályosokon keresztül a nyolcadikos tanulókig bárki. A jelenlevő tanulókat és szülőket Pásztor Gabriella igazgatónő köszöntötte. A farsangi mulatságra a diákok kedvenc irodalmi hősüknek öltöztek be, majd az öttagú zsűrinek és a résztvevőknek röviden bemutatkoztak. Mintegy hetvenen vonultak fel a zsűri előtt ötletesebbnél ötletesebb jelmezekben. Nagy népszerűségnek örvendett a diákok körében Ludas Matyi és Csipike alakja, de több Harry Potter szereplő is feltűnt a farsangon, sőt ellátogatott a Szacsvayba Harisnyás Pippi, a két Lotti, a Rózsaszín Párduc, a három muskétás, Don Quijote és Hamlet is. Voltak, akik frappáns versikékkel készültek, néhányan egy-egy jelenettel...
Szerzõ: Nagy Noémi - olvasd el a teljes